Back to top
konkursy
logo puls kids
napis konkurs
bohater bearbarian

Teraz masz jedyną szansę
wygrać super nagrody z serialu Power Players

logo power players

Wystarczy, że:

 • 1. Wybierz ulubioną postać z serialu (więcej o bohaterach znajdziesz na stronie poniżej)
 • 2. Dowolną techniką przygotuj plakat zachęcający do oglądania serialu z wybranym bohaterem + hasło promujące serial
 • 3. Prace konkursowe prześlijcie na adres [email protected] z dopiskiem Power Players
bohater axel
bohater masko

Do dzieła

Na prace czekamy od 28 listopada do 4 grudnia

Powodzenia!!!

Do wygrania!

10 super zestawów!

jeżyk
nagrody
bohater axel ikonka

Axel

Dziewięcioletni chłopiec Axel odkrywa w sobie ogromną moc, dzięki której może przemienić się w żywą figurkę. Zabawki z jego kolekcji również budzą się do życia i stają się towarzyszami przygód młodego bohatera. Ich zadaniem jest powstrzymanie złowrogiego Madcapa przed przejęciem władzy przez armię złych zabawek. Niech twoja pociecha dołączy do Axela i uratuje razem z nim świat przeżywając przy tym niezapomniane przygody!

bohater sierżant szarża ikonka

Sierżant Szarża

Sierżant Szarża jest jednym z głównych bohaterów drużyny Power Players. Pełni rolę zastępcy dowódcy oddziału —Axela. Jest prawdziwym twardzielem, cechuje go odwaga, siła oraz sprawność fizyczna. Komandos przestrzega zasad moralnych i nigdy nie zostawi przyjaciela w potrzebie. Chroni członków drużyny przed Madcapem i jego armią. Posiada zdolność strategicznego planowania i potrafi obsługiwać miotacze. Niech twoje dziecko dołączy do Sierżanta Szarży i razem z nim ochroni przyjaciół przed niebezpieczeństwem przeżywając przy tym niezapomniane przygody!

bohater galileo ikonka

Galileo

Galileo to niezwykle zwinna jaszczurka o niebieskim umaszczeniu. Należy do zespołu Power Players dowodzonego przez Axela i pełni w nim rolę szpiega. Posiada zdolności aktorskie, którymi uwielbia się chwalić przed innymi. Jest świetnym negocjatorem, potrafi zbudować zaufanie i nigdy nie odmawia pomocy. Dobrze czuje się w sztukach walki, umie chodzić po ścianach i szybować w powietrzu lecz nie jest on dobrym pływakiem. Niech twoja pociecha dołączy do Galileo i wspólnie z nim przeżyje niezapomniane przygody!

bohater masko ikonka

Masko

Masko jest członkiem drużyny Power Players. Posiada niezwykłe zdolności, dzięki którym jego ciało rozciąga się jak guma. Może wyciągać ręce oraz nogi na dalekie odległości co ułatwia mu walkę z przeciwnikami. Na głowie nosi żółtą maskę, która zmienia kolor w zależności od nastroju bohatera. Jego umięśnione ramiona zdobią czarne tatuaże. Nie rozstaje się ze swoim pasem zapaśnika z napisem Universe Champion (Mistrz Wszechświata). Niech twoja pociecha dołączy do Masko i jego drużyny, wspólnymi siłami pokonają Madcapa, gang złych zabawek i uratują świat przed niebezpieczeństwem!

bohater madcap ikonka

Madcap

Główny antagonista Power Players — MadCap nadal opracowuje plan pokonania Axela oraz jego drużyny, dążąc do przejęcia władzy przez armię złych zabawek. Pierwotnie był klasyczna figurką super bohatera o imieniu Might Master jednak po ożywieniu w laboratorium Axela zdał sobie sprawę co tak naprawdę znaczy bycie zabawką. Postanowił stanąć po stronie zła i bawić się ludźmi tak jak oni bawili się nim. Niech twoja pociecha dołączy do członków zespołu Axela - wspólnymi siłami uratują świat przed czarnym charakterem MadCapem

bohater bearbarian ikonka

Bearbarian

Niedźwierzyńca to niebieski, pluszowy miś stworzony w oparciu o motyw barbarzyńcy. Stanowi ważną część drużyny Power Players i odgrywa w nim niezwykle ważną rolę. Jest silny, zwinny i szybki. Ma wyostrzony refleks i potrafi doskonale unikać ataków. Pierwotnie miał być uroczym, pluszowym misiem towarzyszem dziecięcych zabaw lecz poszedł za głosem serca i stał się twardym wojownikiem. Już teraz twój maluch może dołączyć do Niedźwierzyńca i wspólnie z drużyną Axela walczyć o zwycięstwo dobra nad złem!

Fundatorem nagród jest

logo orbico www.orbico.pl
line-end
niebieska lista napis konkurs zakończony biały prezent

Oto lista zwycięzców:

jeżyk ze sprężynką
 • Dominik Kopiec
 • Natalia Pietruszka
 • Bartosz Orlik
 • Bartek Chomicki
 • Łukasz Nawrocki
 • Seweryn Górski
 • Karol Sroka
 • Magdalena Jamroz
 • Lilianna Szelwach
 • Dawid Kluszczyński
biała tubka

Gratulujemy!

puchar z konfetti

Wszystkich zwycięzców poprosimy o przesłanie swoich danych adresowych
(imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu) na adres [email protected]

W temacie wiadomości napiszcie - Konkurs Power Players

niebieski flamaster

Nagrody zostaną dostarczone w ciągu 3 tygodni.

line-end

Wskazujemy, iż przystępując do Konkursu akceptujesz jego Regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych, tj. Telewizję Puls sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chełmskiej 21 bud. 22 swoich danych osobowych w celu wzięcia udziału w Konkursie. Zgodę tę możesz w każdej chwili wycofać. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie Konkursu.