Moonzy

O serialu:

Moonzy to zabawny i edukacyjny serial o małym przybyszu z Księżyca, który przybył na Ziemię i poznaje nasze zwyczaje. W każdym odcinku on i jego przyjaciele, przeżywają dużo ciekawych i pouczających przygód. Te pełne radości i życzliwości przygody Moonzy’ego i jego przyjaciół są opowiadane z perspektywy dziecka i mają na celu zarówno uczyć, jak i bawić.

Postacie z serialu

Moonzy

Moonzy jest przybyszem z Księżyca, który stawia swoje pierwsze kroki na Ziemi. Wszystko jest dla niego nowe i ekscytujące, a jego entuzjazm jest wprost zaraźliwy! Moonzy jest bardzo przyjacielski, dlatego od razu znajduje na nowej planecie grono oddanych przyjaciół.

Kropka

Jest urocza i nieco kapryśna. Bardzo dobrze się uczy. Kropka buduje niesamowite zamki z piasku, uwielbia zbierać kwiaty i malować.

Hycuś

Hycuś to zwinny, inteligentny, ciekawski i szybko reagujący konik polny. Przyjaciel Moonzy'ego, lubi angażować się w rywalizację i grać w nowe gry.

Rysiek i Ptysiek

Psotni bracia bliźniacy, których bardzo rozpiera energia. Rysiek i Ptysiek w głębi duszy są dobrymi gąsienicami i pod koniec każdego odcinka rozwiązują konflikty w bardzo przyjazny sposób.