Pidżamersi

O serialu:

Kotboy, Sowella i Gekson – to bohaterowie bijącej rekordy popularności animacji „Pidżamersi”! Za dnia są zwykłymi dziećmi, ale nocą aktywują swoje superspecjalne amulety, połączone z ich piżamami, i przeobrażają się w Pidżamersów! Jako dzielni superbohaterowie rozwiązują zagadki i przeżywają niesamowite przygody. W kolejnych odcinkach m.in. rozwiążą zagadkę zniknięcia pociągu z wesołego miasteczka, odzyskają sprzęt sportowy ukradziony przez Nocnego Ninję oraz spróbują powstrzymać chłopca o imieniu Romeo przed przeobrażeniem miasta w wielki lodowy tor! Być może ich przebrania wyglądają jak piżamy, ale niech Was to nie zwiedzie – bowiem są to stroje suberbohaterów Pidżamersów!

Najbliższa data emisji:

07

grudnia

07:00

Postacie z serialu

Connor / Kotboy

Niebieskooki chłopiec z brązowymi włosami. Kiedy zmienia się w Pidżamersa, zakłada niebieski kostium z kocimi uszami i ogonem. Jest niezwykle szybki i zwinny. Potrafi słyszeć dźwięki z największych odległości.

Amaya / Sowella

Brązowooka dziewczynka w czerwonych okularach, jedyna dziewczynka w gronie Pidżamersów. Po zmianie nosi czerwony kostium sowy, potrafi latać i ma superwzrok.

Greg / Gekson

Zielonooki chłopiec o blond włosach. Gdy zmienia się w Pidżamersa, staje się zieloną jaszczurką. Jest silny, lepki i jest mistrzem kamuflażu.