dziś 06.12
jutro 07.12
pojutrze 08.12

19:00

Pingwiny z Madagaskaru

Sezon: 2 / Odcinek: 14

Przedświąteczna gorączka

W zoo rozpoczynają się przygotowania do świątecznego przyjęcia dla zwierzęcych rodzin. Julian proponuje, aby w tym roku wyjątkowo każdy wylosował zadania, które ma wykonać. Niestety, podczas pracy między zwierzętami wybucha sprzeczka. Tymczasem Lemury kradną słynną nowojorską choinkę. Ich plan komplikuje się, gdy podczas transportu niespodziewanie wpadają na Szeregowego i Skippera. Rozpoczyna się szaleńczy pościg.

19:20

Psi patrol

Sezon: 1 / Odcinek: 11

Pieski ratują święta

Kiedy sanie Świętego Mikołaja psują się, a renifery uciekają, Ryder i Psi Patrol muszą pomóc Mikołajowi dostarczyć wszystkie prezenty.

07:00

Pidżamersi

Sezon: 2 / Odcinek: 4

Kocia noc/Powtórka z rozrywki

Po wysłuchaniu starej legendy Kotboy bardzo chce zdobyć nową „koto-umiejętność”. Romeo przewija czas do tyłu! Kotboy spieszy na ratunek. Czy poradzi sobie bez żadnego planu?

07:40

Smerfy.

Sezon: 1 / Odcinek: 245

Rybka zwana Gapciem/Osiłek widzi węża

Do kąpiących się w morzu Smerfów podpływa syrenka, którą Gapcio ochlapuje w zabawie. Rozzłoszczona syrenka zamienia go w rybkę.

08:05

Smerfy.

Sezon: 1 / Odcinek: 246

Duch Dudziarza

Szukając schronienia, zmęczone Smerfy trafiają do zamku, skąd wypłasza je duch dziedzica MacKilta. Posiada on dwa piękne kucyki o imionach Kesi i Skoti. Jego sąsiad McDobl podstępem porywa Kesi. Zrozpaczony McKilt jako duch nie może opuścić zamku, prosi więc Smerfy o pomoc.

08:45

Top Wing: Ptasia Akademia

Sezon: 2 / Odcinek: 20

Lekcja latania / Blask fioletowych pereł

Brody uczy się latać bazą Top Wing, gdy za sterami przypadkiem zasiada Shirley. Baddy kradnie pojazd Brodiego, żeby zdobyć rzadkie i cenne fioletowe perły.

09:05

Top Wing: Ptasia Akademia

Sezon: 2 / Odcinek: 21

Piracka atrakcja / Król Dodo

Kapitan Dilly i kadeci budują piracką zjeżdżalnię w Pluskatym Kanionie. Kapitan Swabby kradnie im skrzynie na skarby. Dodo biorą Brodiego za króla Dodo i robią wszystko, co mówi, do czasu, aż koronę przejmuje Baddy.

09:40

Klinika dla pluszaków

Sezon: 2 / Odcinek: 38

Fantastyczny Fabio /Przegrzany Jajogłówek

W klinice pojawia się Fantastyczny Fabio - wesoła zabawka z włosami plasteliny. Jego kolorowa fryzura sprawia, że na innych zabawkach pojawiają się plamy.

10:15

Klinika dla pluszaków

Sezon: 2 / Odcinek: 39

Piżama party/Cętki Rity

Role się odwracają! Kiedy Dosia nagle smutnieje, zabawki muszą ją zbadać i odkryć powód złego samopoczucia.

10:45

Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy!

Sezon: 25 / Odcinek: 4

Zasady gry

W zajezdni Grodkowa Tomek tworzy swój idealny tor przeszkód, który tylko on jest w stanie pokonać. Sprytny parowóz nie pozwala pozostałym ciuchciom korzystać z niego w inny sposób.

11:00

Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy!

Sezon: 25 / Odcinek: 5

Cichy kurs

Wagony Ania i Klara mają nocny kurs, więc muszą wypocząć. Tomek zgłasza się na ochotnika, by im pomóc, ale podczas pokonywania całej trasy musi być cicho, by nie obudzić koleżanek. Nie zdaje sobie sprawy, jak trudno jest zachować ciszę, kiedy ma się różne z natury głośne odruchy, a wokół jest mnóstwo dźwięków. W pewnym momencie do Tomka dołącza Piotruś i wspólnie z nim śpiewa kołysankę.

11:20

Pinokio i przyjaciele

Sezon: 1 / Odcinek: 5

Wielki teatr Mangiafuoco

Świerszcz tańczy flamenco, gdy nagle... zostaje porwany przez małpę! Pinokio biegnie na ratunek swojemu przyjacielowi i trafia do teatru prowadzonego przez Mangiafuoco, nikczemnego lalkarza, który zawsze szuka nowych atrakcji do swojego przedstawienia! Pokonanie magii, która uwięziła ich w teatrze, będzie nie lada wyzwaniem, ale surowy na pozór Mangiafuoco skrywa w sobie czułe serce...

11:30

Pinokio i przyjaciele

Sezon: 1 / Odcinek: 6

Nie poddawaj się, Pinokio!

Błekitna Wróżka pojawia się niespodziewanie w sklepie Geppetta, aby powierzyć Pinokiowi i Świerszczowi pieska! Pinokio nalega, aby go zatrzymać i chce pokazać Świerszczowi, że wie, jak powinien się opiekować zwierzakiem! Robi jeden dobry uczynek za drugim, ale nagle staje się sprawcą sporego zamieszania...

11:55

Bing

Sezon: 1 / Odcinek: 57

Motylek

Podczas zabawy, do żłobka Ammy niespodziewanie wleciał przez okno motylek. Bing chciał mu pomóc wydostać się na zewnątrz, ale niechcący ścisnął go zbyt mocno w dłoni.

12:00

Bing

Sezon: 1 / Odcinek: 58

Dinozaur na chodniku

Bing i Sula znajdują ziemniaka o śmiesznej twarzy w ogrodzie warzywnym Ammy. Postanawiają się nim zająć i nadać mu imię “Pan Kartofel".

12:10

Basia

Sezon: 1 / Odcinek: 7

Basia i biwak

Basia ma 5 lat i jest dziewczynką z charakterkiem, którą nie sposób nie polubić. Z nią nie ma miejsca nudę! Każdą przeciwność losu zamienia w najlepszą przygodę.

12:25

Basia

Sezon: 1 / Odcinek: 8

Basia i dziadkowie

Basia ma 5 lat i jest dziewczynką z charakterkiem, którą nie sposób nie polubić. Z nią nie ma miejsca nudę! Każdą przeciwność losu zamienia w najlepszą przygodę.

12:40

Little People: Mali odkrywcy

Sezon: 2 / Odcinek: 19

Razem lepiej

Sofie i Tessa uważają, że byłyby świetnymi policjantkami! Sofie jest dobra w rozwiązywaniu problemów, a Tessa uwielbia być w centrum wydarzeń! Razem odkrywają, że współpraca może czasem rozwiązać więcej problemów niż konkurowanie ze sobą.

13:00

Blaze i mega maszyny

Sezon: 2 / Odcinek: 204

Dino zabawy

Blaze i AJ bawią się ze swoim przyjacielem Zegiem, kiedy niespodziewanie Zeg zostaje wystrzelony przez gejzer do odległej błotnistej doliny. Blaze i AJ ratują go, korzystając z rozwiązania podsuniętego przez dinozaury.

13:35

Blaze i mega maszyny

Sezon: 2 / Odcinek: 205

Świnka 500

Starla jest podekscytowana wzięciem udziału w wyścigu "Świnka 500" razem z Chrumciem! Crusher i prosiak Brudzio oszukują. Czy uda im się przeszkodzić w wyścigu?

14:00

Mustang: Duch wolności

Sezon: 2 / Odcinek: 16

Lucky and the Jam Jam

Lucky i jej przyjaciele przygotowują dżem z jagód. Kiedy kończą, potajemnie robią plany, jak zrobić psikusa swoim kolegom z klasy.

14:35

Mustang: Duch wolności

Sezon: 2 / Odcinek: 17

Lucky and the Escape Artist

Lucky bardzo chce udowodnić, że jest odpowiedzialna, więc zgłasza się na ochotnika do opieki nad Snipsem. W końcu, to nie może być aż takie trudne, prawda?

15:00

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Sezon: 2 / Odcinek: 28

Królowa wizji

Marinette musi zaopiekować się Manon, ale zdaje sobie sprawę, że Biedronka musi przeprowadzić wywiad dla programu telewizyjnego "Twarzą w twarz", więc zaprasza Alyę i usprawiedliwia się, że musi pomóc rodzicom na dole. Zdając sobie sprawę, że potrzebuje większej widowni przed telewizorami, gospodarz Nadja Chamack próbuje zapytać o rzekomy związek Biedronki i Czarnego Kota. Biedronka kończy wywiad i wychodzi z sali, ciągnąc za sobą Czarnego Kota. Szefowa Nadji jest niezadowolona z niskiej oglądalności i odwołuje program Nadji. Zwolniona, Nadja zostaje ofiarą akumy, a Władca Ciem zamienia ją w Królową Wizji, reporterkę, która umie się teleportować poprzez ekrany, a także chce zmusić Biedronkę i Czarnego Kota do wyznania sobie miłości.

15:35

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Sezon: 2 / Odcinek: 29

Mrożownik

Po tym, jak Chloé uruchomiła fałszywy alarm przeciwpożarowy, zmuszając całą szkołę do sprzątania za karę, Adrien mówi dziewczynie, że musi być milsza dla ludzi, jeśli chce, aby pozostali jej przyjaciółmi. Lokaj Chloé, Jean, organizuje przyjęcie dla wszystkich i zachęca ją do tego w sposób, co zrobiłby jej stary miś. Pewny siebie Władca Ciem wysyła wcześniej tam akumę. Podczas imprezy Chloé robi, co w jej mocy, ale widząc, jak Adrien tańczy z Marinette, Bourgeois traci panowanie nad sobą, a Jean przypadkowo pokazuje misia Chloé, doprowadzając ją do zawstydzenia i zwolnienia go. Czując mściwość, Jean zostaje następnie zaatakowany przez akumę i zamienia się w Misia Goryczka, złoczyńcę wielkości pluszowego misia, który może manipulować każdym, kogo dotknie.

16:00

Pingwiny z Madagaskaru

Sezon: 2 / Odcinek: 7

Uwolnić owcę/Twarde jajko do zgryzienia

Grupa karaluchów prosi pingwiny o pomoc w uratowaniu ich życia. W trakcie akcji pingwiny zauważają, że szpieguje je dzieciak będący na wycieczce w zoo.

16:35

Pingwiny z Madagaskaru

Sezon: 2 / Odcinek: 8

Ostrożnie z życzeniami/Prima Aprilis

Szeregowy mówi Mortowi, że jeśli ten wrzuci do fontanny monetę, jego życzenie się spełni… i tak się dzieje! Kiedy Julian dowiaduje się o Prima Aprillis, nie może oprzeć się kolejnym żartom.

17:00

Pingwiny z Madagaskaru

Sezon: 2 / Odcinek: 10

Zaraza/Dorwać kierowcę

Pingwiny i Julian wierzą, że Marlenka zaraziła się czymś od dzieci, które odwiedziły zoo. Samochód pingwinów po tym jak Rico go przebudował wydaje się mieć własny umysł.

17:35

Pingwiny z Madagaskaru

Sezon: 2 / Odcinek: 11

Pan Talon/Przetrwać w miejskiej dżungli

Pancernik de Kid przybywa i oświadcza, że ma odpowiedni wynik, żeby wyrównać rachunki z ,,Panem Talonem”. Szeregowy jest gotowy, żeby awansować w jednostce komandosów.

18:00

Pingwiny z Madagaskaru

Sezon: 2 / Odcinek: 12

Przyjaciel w pudełku/Borsucza siła

Kowalski kradnie czip od komputera Morta, ponieważ chce dokończyć wynalazek. Marlenka próbuje pomóc Szeregowemu pokonać jego lęk przed borsukami.

18:20

Smerfy

Sezon: 1 / Odcinek: 11

Tysiące żartów

Laluś zmęczony wybuchającymi pudełkami Zgrywusa, postanawia zgotować jeszcze większy wybuch.

18:45

Smerfy

Sezon: 1 / Odcinek: 12

Pół żartem, pół Smerfem

Strachuś i Osiłek niszczą teleskop Papy Smerfa i przebierają się za dziewczyny, aby uniknąć kary.

19:00

Psi patrol

Sezon: 1 / Odcinek: 11

Pieski ratują święta

Kiedy sanie Świętego Mikołaja psują się, a renifery uciekają, Ryder i Psi Patrol muszą pomóc Mikołajowi dostarczyć wszystkie prezenty.

19:20

Psi patrol

Sezon: 2 / Odcinek: 214

Pieski ratują rodzinę słoni / Pieski i podstępne kociaki

Szczenięta są na wycieczce na Sawannie. W środku nocy obozowiczów budzi intruz, którym okazuje się zagubione słoniątko – Gilda. Psi Patrol musi znaleźć mamę i tatę Gildy i zjednoczyć rodzinę! Adventure Bay zostało wybrane jako finalista w konkursie na najczystsze miasto. Jednak uwolnione zostają niegrzeczne kociaki, które brudzą wszystko, co w zasięgu wzroku. Burmistrz Goodway wzywa Psi Patrol, aby znaleźć źródło bałaganu i pomóc miastu wrócić do porządku!

07:00

Pidżamersi

Sezon: 2 / Odcinek: 5

Ninja ćmy /Kto ma sowie moce?

Luna łączy siły z ninjaludkami, wywołując wielki chaos. Sowella wbrew radom grupy bierze udział w grze przeciwko Nocnemu Ninja!

07:40

Smerfy.

Sezon: 1 / Odcinek: 247

Australijscy kuzyni/Ciamajda – karateka

Dzięki kryształom czasu, Smerfy trafiają do Australii, rodzinnego kraju Małego. Na miejscu Papa Smerf zarządza poszukiwanie jego kuzynów. Niestety, gdy docierają do ich domu, okazuje się, że bliscy Małego zostali porwani przez starego Sydneya i Willy'ego.

08:05

Smerfy.

Sezon: 1 / Odcinek: 248

Wielki Sen Papy Smerfa

Ćwicząc z myszkami karate, Ważniak wpada na kryształy czasu i budzi robaka snu, który gryzie Papę Smerfa. Ugryziony zasypia i - według legendy - nie obudzi się, dopóki nie ukąsi go żuk bonzai. Smerfy udają się zatem na szczyt wielkiej góry, gdzie w cesarskich ogrodach żeruje żuk bonzai.

08:45

Top Wing: Ptasia Akademia

Sezon: 2 / Odcinek: 21

Piracka atrakcja / Król Dodo

Kapitan Dilly i kadeci budują piracką zjeżdżalnię w Pluskatym Kanionie. Kapitan Swabby kradnie im skrzynie na skarby. Dodo biorą Brodiego za króla Dodo i robią wszystko, co mówi, do czasu, aż koronę przejmuje Baddy.

09:05

Top Wing: Ptasia Akademia

Sezon: 2 / Odcinek: 22

Skok nad wodospadem / Przewodnicy po wyspie

Dalsze losy dzielnych kadetów, którzy szkolą się w Ptasiej Akademii, aby zostać najlepszymi pilotami na Zakręconej Wyspie.

09:40

Klinika dla pluszaków

Sezon: 2 / Odcinek: 40

Hela zadziera nosa/Brzoskwinkę trzeba wykąpać

Hela staje się arogancka, gdy jej zabawka dostaje własny program telewizyjny. Nowa lalka Brzoskwinka jest ubrudzona przez błoto. Doktor Dosia musi jej pomóc!

10:15

Klinika dla pluszaków

Sezon: 2 / Odcinek: 41

Kosmiczna Kalina/Biegnij, Dośka, biegnij

Doktor Dosia przynosi ze szkoły kosmiczną zabawkę, która pomoże jej w projekcie układu słonecznego. Kiedy Doktor Tosia skręca kostkę podczas treningu, dowiaduje się, że po kontuzji należy odpowiednio odpocząć i przekazuje tę wiedzę zabawce ze złamaną nogą.

10:45

Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy!

Sezon: 25 / Odcinek: 5

Cichy kurs

Wagony Ania i Klara mają nocny kurs, więc muszą wypocząć. Tomek zgłasza się na ochotnika, by im pomóc, ale podczas pokonywania całej trasy musi być cicho, by nie obudzić koleżanek. Nie zdaje sobie sprawy, jak trudno jest zachować ciszę, kiedy ma się różne z natury głośne odruchy, a wokół jest mnóstwo dźwięków. W pewnym momencie do Tomka dołącza Piotruś i wspólnie z nim śpiewa kołysankę.

11:00

Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy!

Sezon: 25 / Odcinek: 6

Powolna Kamcia

Niebieski parowóz uwielbia ścigać się z Kamcią. Jest zaskoczony, kiedy po tym, jak koleżanka traci całą moc, on po raz pierwszy z nią wygrywa. Tymczasem unieruchomiona lokomotywa być może nie zdoła nawet dotrzeć do celu swojej dostawy przed zachodem słońca. Tomek próbuje jej pomóc i przy okazji pokazać, jak piękne są widoki na trasach, które Kamcia zwykle pokonuje w wielkim pośpiechu.

11:20

Pinokio i przyjaciele

Sezon: 1 / Odcinek: 6

Nie poddawaj się, Pinokio!

Błekitna Wróżka pojawia się niespodziewanie w sklepie Geppetta, aby powierzyć Pinokiowi i Świerszczowi pieska! Pinokio nalega, aby go zatrzymać i chce pokazać Świerszczowi, że wie, jak powinien się opiekować zwierzakiem! Robi jeden dobry uczynek za drugim, ale nagle staje się sprawcą sporego zamieszania...

11:30

Pinokio i przyjaciele

Sezon: 1 / Odcinek: 7

Konkurencja

Po latach nieobecności Pan Wisienka powraca do miasta, aby udowodnić wszystkim, a zwłaszcza Geppetto, że jest najlepszy. W tym celu otwiera sklep z najnowocześniejszymi produktami elektronicznymi. Z pomocą Pinokia i Fridy, Geppetto płata figle Panu Wisience, ale sytuacja wymyka się spod kontroli. Błękitna Wróżka uświadamia wszystkim, jak łatwo jest zmienić się z dobrego człowieka w złego, gdy odłoży się na bok swoje maniery.

11:55

Bing

Sezon: 1 / Odcinek: 59

Pan Kartofel

„Bing” to urocza bajka dla dzieci opowiadająca o wrażliwym, trzyletnim króliczku o czarnym futerku i zielonych oczach, który chodzi do przedszkola. Jest bardzo ciekawy świata i lubi odkrywać nowe rzeczy. Bardzo lubi się uczyć i ma dużo przyjaciół, z którymi często spędza wolny czas. Jego najlepszą przyjaciółką jest Sula - słoniczka lubiąca wróżki i kolor różowy. Jest bardzo sympatyczna, ale łatwo się denerwuje. Bing przyjaźni się także z Pandem - misiem, który czasami nie rozumie niektórych spraw i często nie słucha się swojej opiekunki - Poli. Bing ma także bardzo dobry kontakt ze swoją rodziną, a szczególnie ze swoją starszą kuzynką- Koko, która bardzo lubi zwierzęta, a szczególnie biedroneczki. Odcinki serialu trwają kilka minut, co pozwala dziecku w pełni skupić się na ich treści. W interesujący sposób pokazuje dzieciom świat i uczy ich wielu ciekawych rzeczy.

12:00

Bing

Sezon: 1 / Odcinek: 60

Kalosze

Bing odkrywa dziurę w swoich ulubionych żółtych kaloszach, ale nie chce ich wyrzucić. Z pomocą Flopa, Bing znajduje sposób, aby przerobić kalosze na kolorowe doniczki do kwiatów.

12:10

Basia

Sezon: 1 / Odcinek: 8

Basia i dziadkowie

Basia ma 5 lat i jest dziewczynką z charakterkiem, którą nie sposób nie polubić. Z nią nie ma miejsca nudę! Każdą przeciwność losu zamienia w najlepszą przygodę.

12:25

Basia

Sezon: 1 / Odcinek: 9

Basia i taniec

Basia ma 5 lat i jest dziewczynką z charakterkiem, którą nie sposób nie polubić. Z nią nie ma miejsca nudę! Każdą przeciwność losu zamienia w najlepszą przygodę.

12:40

Little People: Mali odkrywcy

Sezon: 2 / Odcinek: 20

Obietnica to obietnica

Kontynuacja przygód piątki przedszkolaków, którzy wspólnie realizują wszystkie swoje szalone pomysły. Ekipa przypomina Eddiemu, że obietnica to obietnica.

13:00

Blaze i mega maszyny

Sezon: 2 / Odcinek: 205

Świnka 500

Starla jest podekscytowana wzięciem udziału w wyścigu "Świnka 500" razem z Chrumciem! Crusher i prosiak Brudzio oszukują. Czy uda im się przeszkodzić w wyścigu?

13:35

Blaze i mega maszyny

Sezon: 2 / Odcinek: 206

Megastrażacy

Blaze wyczuwa w garażu dym. Spokojnie i odważnie wyprowadza przyjaciół na zewnątrz. Szef straży pożarnej jest pod wrażeniem jego odwagi i zastanawia się, czy Blaze nie nadawałby się przypadkiem na prawdziwego strażaka.

14:00

Mustang: Duch wolności

Sezon: 2 / Odcinek: 17

Lucky and the Escape Artist

Lucky bardzo chce udowodnić, że jest odpowiedzialna, więc zgłasza się na ochotnika do opieki nad Snipsem. W końcu, to nie może być aż takie trudne, prawda?

14:35

Mustang: Duch wolności

Sezon: 2 / Odcinek: 18

Lucky and the Thin Ice

Śnieżne ślady wskazują przyjaciołom, że gdzieś niedaleko jest ranny podróżnik. Czy uda im się odnaleźć jego młodą córkę, zanim będzie za późno?

15:00

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Sezon: 2 / Odcinek: 29

Mrożownik

Po tym, jak Chloé uruchomiła fałszywy alarm przeciwpożarowy, zmuszając całą szkołę do sprzątania za karę, Adrien mówi dziewczynie, że musi być milsza dla ludzi, jeśli chce, aby pozostali jej przyjaciółmi. Lokaj Chloé, Jean, organizuje przyjęcie dla wszystkich i zachęca ją do tego w sposób, co zrobiłby jej stary miś. Pewny siebie Władca Ciem wysyła wcześniej tam akumę. Podczas imprezy Chloé robi, co w jej mocy, ale widząc, jak Adrien tańczy z Marinette, Bourgeois traci panowanie nad sobą, a Jean przypadkowo pokazuje misia Chloé, doprowadzając ją do zawstydzenia i zwolnienia go. Czując mściwość, Jean zostaje następnie zaatakowany przez akumę i zamienia się w Misia Goryczka, złoczyńcę wielkości pluszowego misia, który może manipulować każdym, kogo dotknie.

15:35

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Sezon: 2 / Odcinek: 30

Miś Goryczek

Marinette jest podekscytowana, ponieważ dziś są jej urodziny. Poza tym podejrzewa, że przyjaciele chcą jej zrobić przyjęcie niespodziankę. Oprócz tego odwiedza ją również babcia - Gina Dupain. Podczas spędzania czasu z babcią, Marinette udaje się do miejsca, gdzie jej przyjaciele planują przyjęcie niespodziankę i porzuca Ginę. Myśląc, że została odrzucona, Gina zostaje kolejną ofiarą Władcy Ciem, zmieniając się w Befanę, złoczyńcę, który za pomocą swojego pistoletu na cukierki potrafi zamieniać ludzi, którzy robią złe rzeczy w węgiel, a tych, którzy czynią dobro, w anioły, które stają się jej sługami.

16:00

Pingwiny z Madagaskaru

Sezon: 2 / Odcinek: 10

Zaraza/Dorwać kierowcę

Pingwiny i Julian wierzą, że Marlenka zaraziła się czymś od dzieci, które odwiedziły zoo. Samochód pingwinów po tym jak Rico go przebudował wydaje się mieć własny umysł.

16:35

Pingwiny z Madagaskaru

Sezon: 2 / Odcinek: 11

Pan Talon/Przetrwać w miejskiej dżungli

Pancernik de Kid przybywa i oświadcza, że ma odpowiedni wynik, żeby wyrównać rachunki z ,,Panem Talonem”. Szeregowy jest gotowy, żeby awansować w jednostce komandosów.

17:00

Pingwiny z Madagaskaru

Sezon: 2 / Odcinek: 13

Zakazany wynalazek/Fajny wózek

Po serii problemów z gadżetami, Skipper rozkazuje Kowalskiemu zaprzestanie wynajdowania nowych. Kiedy wózek z niemowlakiem wyjeżdża z zoo, pingwiny wyruszają, żeby uratować dziecko i oddać go tacie.

17:35

Pingwiny z Madagaskaru

Sezon: 2 / Odcinek: 15

Wykonać robotę/Brylantowy król

Pingwiny muszą powstrzymać wykonawcę przed dokończeniem naprawy ich siedliska, zanim nieświadomie doprowadzi do zniszczenia świata. Dwóch złodziei ukrywa w zoo bardzo drogi diamentowy naszyjnik.

18:00

Pingwiny z Madagaskaru

Sezon: 2 / Odcinek: 16

Knujemy/Czarodziejski pędzel

Julian wierzy, że Maurice knuje obalenie go, a pingwiny organizują mu podstawowe szkolenie. Słoń Burt odkrywa miłość do malarstwa i okazuje się, że jest niezwykle utalentowany.

18:20

Smerfy

Sezon: 1 / Odcinek: 12

Pół żartem, pół Smerfem

Strachuś i Osiłek niszczą teleskop Papy Smerfa i przebierają się za dziewczyny, aby uniknąć kary.

18:45

Smerfy

Sezon: 1 / Odcinek: 13

Smerf nie z tej Ziemi

Mały kosmita ląduje w wiosce Smerfów i zmusza je do zabawy.

19:00

Psi patrol

Sezon: 2 / Odcinek: 214

Pieski ratują rodzinę słoni / Pieski i podstępne kociaki

Szczenięta są na wycieczce na Sawannie. W środku nocy obozowiczów budzi intruz, którym okazuje się zagubione słoniątko – Gilda. Psi Patrol musi znaleźć mamę i tatę Gildy i zjednoczyć rodzinę! Adventure Bay zostało wybrane jako finalista w konkursie na najczystsze miasto. Jednak uwolnione zostają niegrzeczne kociaki, które brudzą wszystko, co w zasięgu wzroku. Burmistrz Goodway wzywa Psi Patrol, aby znaleźć źródło bałaganu i pomóc miastu wrócić do porządku!

19:20

Psi patrol

Sezon: 2 / Odcinek: 215

Pieski ratują przyjaciela / Pieski ratują pasażera na gapę

Marshal robi sobie przerwę od patrolu. Pozostałe psiaki próbują przyprowadzić go z powrotem. Kiedy wybierają się na wycieczkę do Lodowej Tundry, podczas której muszą uratować kotka, który wpadł w tarapaty.