Alvinnn!!! I wiewiórki

O serialu:

„Alvinnn!!! I wiewiórki” to podróż rollercoasterem po fascynującym świecie muzyki, śmiechu i przygód sześciu przesympatycznych i bardzo ruchliwych wiewiórek.

Postacie z serialu

Alvin

Lider wiewiórek, rozrabiaka. Jest bardzo emocjonalny. Potrafi być bardzo entuzjastyczny, ale ma również skłonność do załamywania się niepowodzeniami. Energiczny, impulsywny, czarujący i pełen zwierzęcego magnetyzmu. Chociaż plany Alvina często kończą się katastrofą, ma on głowę pełną zadziwiających pomysłów i zawsze wierzy w swoje niezwykłe wizje!

Teodor

Młodszy brat Alvina i Szymona. Ma bardzo miękkie serce. Jest wrażliwy, delikatny, ufny i naiwny. Jednym słowem: stanowi łatwi cel dla manipulacji Alvina.
W rzeczywistości, Teodor ma często decydujący głos tam, gdzie jego bracia toczą spór. Podczas gdy Szymon odwołuje się do łagodnej natury brata, Alvin nie waha się, by stosować przekupstwo. Teodor potrafi zabłysnąć jednak trafną puentą i oceną sytuacji.

Szymon

Niezwykle mądry wiewiór, najstarszy z trójki rodzeństwa – brat Alvina oraz Teodora. Oprócz inteligencji cechuje go wyjątkowe poczucie humoru, zdrowy rozsądek oraz spryt. Jego genialny umysł pozwala mu przewidywać nieuniknione katastrofy, związane z pomysłami Alvina i szukać rozwiązań problemów.