Bing

O serialu:

Bing to bardzo ciekawy świata króliczek. Jego codzienność to sytuacje i problemy, z którymi zmagają się dzieci w podobnym wieku. W każdym odcinku Bing i jego przyjaciele – jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie – muszą zmierzyć się z typową codzienną czynnością. Nie zawsze wszystko idzie po ich myśli, ale dzięki temu uczą się jak panować nad trudnymi emocjami.

Najbliższa data emisji:

24

kwietnia

09:40

Postacie z serialu

Bing

Jest radosnym trzylatkiem, który jest bardzo ciekawy świata. Bing jest na etapie uczenia się wielu nowych rzeczy i większość z nich doświadcza po raz pierwszy w życiu. Czasami może się wydawać, że źle się zachowuje i jest troszkę roztrzepany, ale to bardziej wynika z entuzjastycznego podejścia do życia, a nie z faktu, że jest niegrzeczny.

Pando

Jest sąsiadem Binga oraz jego najlepszym przyjacielem. Pando jest dość hałaśliwy i zdecydowanie dużo bardziej odważny od Binga. Kiedy komuś przydarza się coś złego, Pando zawsze okazuje mu czułość, współczucie i wsparcie.

Sula

Sula jest najlepszą przyjaciółką Binga. Lubi się przytulać, łaskotać, jest radosna oraz ma bujną wyobraźnię. Uwielbia świat wróżek i dlatego zbiera wszystkie gadżety związanie z nimi.

Flop

Jest opiekunem Binga oraz jego przyjacielem. Flop doskonale wie, jak się opiekować Bingiem. Jest dla niego niezwykle wyrozumiały oraz cierpliwy. Pozwala Bingowi na to, aby uczył się na swoich własnych błędach.

Amma

Amma jest opiekunką Suli, tak jak Flop jest opiekunem Binga. Prowadzi również parkową kafejkę. Amma potrafi być głośna i bardzo śmieszna, czym wprowadza dużo pozytywnej energii i zachęca dzieci do zabawy.