Edzio & Lusia

O serialu:

Poznajcie Edzia, Lusię i ich przyjaciół, z którymi przeżywają niesamowite, leśne przygody. Zobaczcie jak ta radosna grupa, wspólnie bawi się, obserwuje, bada i zdobywa nowe umiejętności. Upór, determinacja i duża dawka śmiechu – pokochacie tych bohaterów od pierwszego… obejrzenia! Zajrzyjcie do świata Edzia i Lusi i bądźcie świadkami ich dorastania.

Postacie z serialu

Edzio

Jest lojalnym i dobrym przyjacielem. Jego spryt i kreatywność sprawiają, że jest idealnym partnerem do przeżywania wspólnych przygód. Edzio jest bardzo wrażliwy, lubi rozmawiać ze swoją babcią, gotować oraz zbierać kasztany, liście i kamyki. Lubi również utrzymywać porządek, co jest sporym wyzwaniem, ponieważ dzieli swój pokój z siostrą, która jest jego totalnym przeciwieństwem!

Lusia

Jest pełna energii i nieustraszona. Często to właśnie ona jest przodownikiem ich wszystkich przygód. Lubi hałasować a jej poczucie humoru czasem denerwuje Edzia. Mimo to, razem tworzą wspaniały duet!

Mima

To babcia Edzia i Lusi. Lubi słuchać ich opowieści i jest bardzo cierpliwa. Wie w jaki sposób pobudzić wyobraźnię dzieci, aby wydobyć z nich cały potencjał.

Miś Antoni

Kochający i opiekuńczy tata-niedźwiedź. Jest on siłą napędową w całej grupie. To właśnie on gotuje dla wszystkich i sprawia, że w ich drzewnym domku jest zawsze miło i ciepło.

Puchacz Jerzy

Bardzo kreatywna sowa, która wymyśla dzieciom różne zadania. Uczy najmłodszych jak zrobić coś z niczego, używając do tego przedmiotów z codziennego życia. Zachęca najmłodszych do spojrzenia na problem z nieco innej perspektywy.

Nietoperz Mania

Ma jedynie 4 lata a już ma ochotę uczestniczyć w przygodach jej przyjaciół. Uwielbia naśladować starsze dzieci, przez co bywa trochę niezdarna. Często mówi na głos sekrety innych, ale jest tak urocza, że wszyscy jej to wybaczają.