Fantastyczne Lato Mikołajka

O serialu:

Wakacje na plaży to super zabawa! Spędzamy czas z rodziną, odkrywamy nowe miejsca, a przede wszystkim… poznajemy nowych przyjaciół! Polowanie na skarby czy budowanie zamków z piasku i wyobrażanie sobie, że jesteśmy dzielnymi rycerzami broniącymi tajemniczej księżniczki! Cóż, zapowiada się fantastyczne lato dla Mikołaja i jego przyjaciół, pełne zabawy i przygód!


Postacie z serialu

Mikołajek

10-letni chłopiec, który jest ciekawy świata i bardzo energiczny. Uwielbia podejmować się nowych działań a jego intencje mimo, że zawsze są dobre, często prowadzą do komicznych i niespodziewanych sytuacji.

Tata

Kochający i oddany ojciec. Dzięki swojemu doświadczeniu, pokazuje Mikołajkowi świat. Jest nieco niezdarny, przez co często pada ofiarą żartów syna.

Mama

Troskliwa i wrażliwa mama. Ma silny charakter, wdzięk i umiejętność dyplomacji. Zawsze osiąga swoje cele.

Jadwinia

Jest sąsiadką oraz sekretną miłością Mikołajka. Jadwinia to marzycielka, która jest bardzo niezależna i często przejmuje inicjatywę w grupie.

Alcest

Jest najlepszym przyjacielem Mikołajka. Uwielbia jeść i często można go zobaczyć jak zajada różne przysmaki. Nigdy się nie złości i towarzyszy Mikołajkowi w realizowaniu Jego szalonych planów.