GUS. Mały – wielki rycerz

O serialu:

Pewnego razu, mały chłopiec o imieniu Gus chciał zostać wielkim rycerzem. Właściwie… NAJWIĘKSZYM rycerzem w całym Królestwie Karamel. Władając laserowym mieczem i dosiadając swojego elektrycznego kucyka, Gus nigdy nie przegapi okazji, aby przeżyć nową przygodę i wypełnienia swojej misji. Jest tylko jeden mały problem: Gus jest rycerzem w rozmiarze pinezki! Ale chce udowodnić wszystkim, że odważne serce może pokonać wszystko.

Postacie z serialu

Gus

Jest przekonany, że dzięki swojej determinacji, wytrwałości i silnej woli – nic nie może stanąć pomiędzy nim a jego marzeniami! Jest zdecydowany udowodnić światu, że jest ucieleśnieniem odwagi, dobroci i sprawiedliwości.

Iris

Jest ukochaną starszą siostrą Gusa. Iris kocha magię i zamierza iść w ślady swojego dziadka, Merlina. Nie może się doczekać, aby odziedziczyć jego potężną moc magicznej różdżki! Jest tylko jeden problem… Jak się rzuca zaklęcia?

Tyler

Tyler jest najlepszym przyjacielem Gusa i lubi uczestniczyć w jego przygodach. O ile tylko nie są one zbyt daleko i nie są zbyt niebezpieczne… Spójrzmy prawdzie w oczy: Tyler jest bardzo strachliwy!

Pippy

Pippy jest psem Gusa. Są nierozłączni i tworzą wspaniałą, czułą, zabawną i ujmującą parę. Gus jest bardzo opiekuńczy i troskliwy w stosunku do Pippy, traktuje go jak młodszego brata.