Milo

O serialu:

Ciepła, zabawna seria dla przedszkolaków o 5-letnim, żądnym przygód kocie, który wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, Lofty’m i Lark, odgrywają role, aby poznać świat zawodów i zapoznając się z różnymi profesjami. W świecie Milo można spotkać zarówno doręczycieli, jak i odkrywców, pielęgniarki czy astronautów – każdy zawód jest przedstawiony w pozytywnym świetle, dzięki czemu dzieci czują, że mogą zostać kimkolwiek zechcą!

Najbliższa data emisji:

23

lipca

10:50

Postacie z serialu

Milo

Milo jest uroczym pięcioletnim kotem z długimi wąsami i dużymi oczami. Uwielbia poznawać różnych ludzi, którzy przychodzą do pralni chemicznej jego rodziców, aby wyczyścić swoje ubrania. Gdy tylko Milo zaczyna się zastanawiać, jak by to było zostać strażakiem, detektywem lub astronautą, gdy dorośnie, wyrusza na przygodę z odgrywaniem ról ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi.

Lark

Jest równie biegła w lataniu, co błyskotliwa, uwielbia czytać i zna się na wielu rzeczach. Jest mózgiem całej grupy. Uwielbia bawić się, rozmawiać i śmiać się z Milo i Lofty'm.

Lofty

Jest wysoki, gibki i nieco niezdarny, boi się prawie wszystkiego i często się zamartwia. Jest również miły i troskliwy oraz zrobi wszystko, żeby pomóc swoim przyjaciołom w potrzebie.