Pinokio i przyjaciele

O serialu:

Sklepik z cudami Geppetta jest wręcz magiczny! Mieszka w nim Pinokio, nieco uparta lalka, i jego przyjaciele, którzy zawsze są gotowi na nowe przygody! Żadne miejsce nie jest dla nich zbyt odległe i nie ma takiego wyzwania, które byłoby dla nich zbyt trudne! Pinokio marzy o tym, aby pewnego dnia zostać prawdziwym chłopcem. Czy spełni swoje marzenie?

Postacie z serialu

Pinokio

Żywy, ciekawski i trochę lekkomyślny. Charakteryzuje go długi nos, który wydłuża się jeszcze bardziej, gdy chłopiec kłamie.
Nasz mały bohater chce odkryć wielki świat, który kryje się za progiem sklepu Geppetta i jest zafascynowany wszystkimi rzeczami, które może odkryć.

Frida

Dzielna piratka, która jest nieodłączną towarzyszką Pinokia. Dzika i nieustraszona jest zawsze gotowa, aby wyruszyć w rejs. Kiedy sprawy wydają się niemożliwe do rozwiązania, ona zawsze znajdzie wyjście z trudnej sytuacji.

Świerszcz

Bardzo bojaźliwy i lękliwy. Jest przerażony światem zewnętrznym, ale podąża za Pinokiem i jego przyjaciółmi i towarzyszy im w ich codziennych przygodach

Gepetto

Jest wynalazcą, który prowadzi swój sklep z magicznymi rzeczami! Tutaj stare przedmioty odzyskują swój dawny blask, a rzeczy, których nikt nigdy wcześniej nie widział – ożywają!