Psi patrol

O serialu:

Serial, który skradł serca przedszkolaków na całym świecie. Sześć bohaterskich szczeniąt – Marshall, Chase, Rocky, Zuma, Rubble i Sky – pod przywództwem dziesięcioletniego Rydera wyrusza na ratunek potrzebującym.

Najbliższa data emisji:

24

czerwca

19:05

Postacie z serialu

Ryder

Dowódca oddziału Psi Patrol. Jego psy – Skye, Marshall, Chase, Rubble, Rocky i Zuma – to jego najlepsi przyjaciele. Przyjaźni się również z innymi mieszkańcami Zatoki Przygód i jest zawsze gotowy do pomocy innym.

Chase

Zabawny i miły piesek, który chętnie pomaga innym. Lecz kiedy Ryder wzywa pieski do bazy, Chase stara się być poważny jak na kapitana przystało. Jest także odważny, lojalny i pomocny.

Rocky

Sympatyczny, inteligentny, zabawny i uroczy szczeniak, który ma niezliczoną ilość pomysłów na zabawę. Jest bardzo kreatywny i uwielbia się bawić. Jego najlepszym przyjacielem jest Zuma.

Sky

Na co dzień jest bardzo pogodna a na jej twarzy widnieje wielki uśmiech. Jest bardzo miło oraz dba o swoich przyjaciół i chętnie spędza z nimi czas. Jest również odważna i pomocna. Tak jak inne pieski kocha zabawę.

Marshall

Jest miłym i przyjaznym pieskiem. Uwielbia dobrą zabawę i czas spędzony z przyjaciółmi. Dba o swoich przyjaciół i nigdy nie zostawia ich w potrzebie. Ma dystans do siebie i często żartuje z swoich wypadków

Rubble

Jest trochę nerwowy, ale jego przyjaciele zawsze mogą na niego liczyć. Ma słabość do malutkich kociaków. W wolnym czasie jeździ na deskorolce. Panicznie boi się pająków!

Zuma

Jest ratowniczką wodną. Chętnie pomaga swoim przyjaciołom. Potrafi wyśmienicie pływać i nurkować i wie bardzo dużo o wodzie. Ma mnóstwo energii, którą wykorzystuje w akcjach ratowniczych Psiego Patrolu!

Everest

W drużynie Psiego Patrolu jest Ratownikiem Gorskim. Jest wielkim pieszczochem, uwielbia się przytulać. Jego ulubionym zajęciem jest zjeżdżanie na brzuchu z górek.