Smerfy

Smerfy 3d

O serialu:

Smerfy to małe niebieskie postacie, które mieszkają razem w wiosce, w domkach zrobionych z grzybów. Ich cechą szczególną jest to, że są prawie identyczne. Wszystkie mają niebieski odcień skóry, taki sam duży nos i mały ogonek. Noszą takie same białe czapki i takie same białe spodnie. Nie trzeba dodawać, że odróżnienie ich od siebie jest prawie niemożliwe! Niektóre z nich mają jednak pewną cechę charakteru, która wyróżnia je od innych smerfów. Zapraszamy Was do obejrzenia nowej odsłony serialu w wersji 3D!

Najbliższa data emisji:

23

lipca

16:35

Postacie z serialu

Papa Smerf

Papa Smerf, charyzmatyczny przywódca grupy, jest najmądrzejszym, najstarszym i najodważniejszym Smerfem ze wszystkich. Posiada również wielkie serce, które inni podziwiają. Trzyma inne Smerfy w ryzach, rozstrzygając ich spory i strofując je w razie potrzeby.

Smerfetka

Smerfetka jest pierwszą dziewczynką w Wiosce Smerfów. Jest mądra i zdolna, wzbudza podziw i daje dobry przykład swoim zachowaniem. Jest ciekawska, odważna i niezależna, zawsze gotowa do wzięcia udziału w nowych zabawach.

Ważniak

Myśli, że jest najmądrzejszy w całej Wiosce Smerfów. W rzeczywistości nie chce przyznać, że czasem się myli, a gdy ktoś mu to udowodni, wymyśla jakąś wymówkę. Mimo, że czasami zachowuje się jak rozrabiaka, jest szanowany i bardzo kochany przez mieszkańców wioski.

Osiłek

Jest z natury bardzo silny i uważa, że z wielką mocą wiąże się również wielka odpowiedzialność. Jego okazałe mięśnie sprawiają, że czuje się w obowiązku chronić swoich przyjaciół z Wioski Smerfów, nawet jeśli oni sami nie wierzą, że potrzebują jakiejkolwiek ochrony.

Zgrywus

Dla Zgrywusa każdy dzień to prima aprilis. Jak klasowy klaun, Zgrywus nieustannie robi żarty i wygłupy: zakłada straszne maski, zrzuca na kogoś sztuczne pająki, zabiera łóżka innym Smerfom. Kiedy żart się udaje, to właśnie on śmieje się z niego najgłośniej.

Gradobitka

Gradobitka to najzacieklejsza kobieta-smerf, ekspert w strzelaniu do celu. Jest również wybitną atletką i jest bardzo odważna. Gradobitka nie jest w najmniejszym nawet stopniu wrażliwa i nie podobają jej się urocze, dziewczęce rzeczy… – chyba że chodzi o kocięta.

Gargamel

Jest przebiegłym czarodziejem, kierującym się żądzą bogactwa i władzy, a także bezgranicznym pragnieniem schwytania Smerfów. Po tym, jak został wielokrotnie nabrany przez Smerfy, jego zainteresowanie przerodziło się w obsesję. Gargamel jest ambitny i tworzy bardzo skomplikowane pułapki, aby złapać Smerfy, jednak jego plany zwykle nie dochodzą do skutku.

Klakier

Kot Klakier jest jedynym towarzyszem i powiernikiem Gargamela, z którym jest związany od czasu, gdy był jeszcze kociakiem. Rozumie, co się do niego mówi, i jest bardzo, bardzo mądry. Ale jak każdy kot, nie słucha swojego pana i woli chadzać własnymi drogami.

Do pobrania