Summer i Todd – Na słonecznej farmie

O serialu:

Króliczek Summer i szop Todd mieszkają na farmie i są najlepszymi przyjaciółmi. Zrobią wszystko dla dobra drugiego i pomagają sobie nawzajem. Może się jednak zdarzyć, że czasami mają inne pomysły lub podejście do spraw na farmie

Najbliższa data emisji:

05

sierpnia

09:20

Postacie z serialu

Summer – króliczek

Summer jest entuzjastyczna i bardzo ciekawska. Pochodzi z dużego miasta i ma kreatywne i nieszablonowe podejście do wszystkich rzeczy. Nie rozstaje się ze swoim plecakiem, z którego wyciąga wszystkie rzeczy z miasta. Summer jest zawsze gotowa do rozwiązania problemu, nadając „miejski akcent” sprawom i działaniom na farmie. Summer uwielbia pomagać wszystkim w potrzebie! Ze względu na swoje „miejskie podejście” nie jest przyzwyczajona do czekania. Chciałaby, żeby wszystko działo się od razu. Jej najlepszą przyjaciółką jest Betty, i Summer uwielbia dbać o nią i o jej piękną fryzurę.

Todd – szop

Todd jest bardzo odpowiedzialnym rolnikiem. Chce mieć wszystko pod kontrolą i zawsze ma „plan B”, aby rozwiązać każdą sprawę. Ma niezwykły talent do naprawiania wszystkiego, szybkie sprawdzenie jego skrzynki z narzędziami i na pewno znajdzie odpowiednie narzędzie! Jest też bardzo kreatywny i dzięki temu wymyśla zaskakujące rozwiązania. Poczekaj, aż wejdzie do swojego warsztatu w Stodole, a wymyśli najwspanialsze wynalazki wszechczasów! Dynamiczny i niestrudzony Todd jest zawsze bardzo skupiony na tym, co robi. Najlepszym przyjacielem Todda jest Miś Pico, który w razie potrzeby zawsze jest gotów zaoferować swoją super siłę.

Bett- owca

Betty jest odpowiedzialna za stoisko z warzywami na rynku. Jest bardzo nieśmiała i zawsze robi krok w tył, gdy grupa musi stawić czoła problemom i woli pozwolić Summer lub Toddowi wymyślić rozwiązanie. Betty to słodka i lojalna przyjaciółka, która również uwielbia dbać o swoją piękną fryzurę. Postrzega Summer jako swoją bohaterkę, kogoś do naśladowania, zwłaszcza że pochodzi z dużego miasta, miejsca, które tak bardzo kocha, że chce pewnego dnia odwiedzić

Pico – niedźwiedź

Pico ma ważne zadanie: musi kontrolować Ogród Warzywny i wszystkie jego uprawy. Jest odpowiedni do tego zadania, ponieważ dobrze troszczy się o warzywa i rośliny i jest też super silny! Jest pierwszym, który próbuje pomóc Summer i Toddowi, a dzięki swojej super sile może z łatwością wykonywać najcięższe prace, z wyjątkiem sytuacji, gdy przesadza i powoduje zabawne problemy. Pico jest prawą ręką Todda, zawsze niezawodny, ale czasami trochę niezdarny.