Top Wing: Ptasia Akademia

O serialu:

Ptasia Akademia to ważne miejsce na Zakręconej Wyspie. Dołączają do niej czterej młodzi kadeci – Penny, Rod, Swift i Brody – aby zdobyć odpowiednie umiejętności, by móc ratować innych. Czeka ich wiele przygód. Przy okazji przekonają się jak ważna jest przyjaźń i współpraca.

Postacie z serialu

Swift

Podniebne kłopoty? Swift temu zaradzi! Jako jeden z najstarszych kadetów, pełni rolę nieoficjalnego lidera drużyny Top Wing. Pragnie być najszybszym i najzdolniejszym lotnikiem w przestworzach. Jeszcze tego nie osiągnął, ale jest bardzo zdeterminowany i dąży do celu!

Rod

Bez względu na teren czy pogodę Rod dociera na miejsce błyskawicznie! Jest energiczny, zabawny, hałaśliwy, a także czarujący.
Ma bardzo zaraźliwy śmiech i poprawia wszystkim humor.

Penny

Penny jest podwodną ekspertką. Jest ciekawska, nieustraszona i sprytna. Penny jest również wulkanem energii, która zaskakuje wszystkich swoim sprytem i superszybkimi ślizgami na brzuchu. Jest najmłodsza z załogi, ale często pojawia się w samą porę, by pomóc innym w potrzebie!

Brody

Brody kocha wodę i potrafi prowadzić wszystko, co na niej się unosi! Superszybka motorówka? A może deska surfingowa? Dla Brodiego, to żaden kłopot! Ten słodki i uroczy ptaszek jest zawsze gotowy do działania i wypłynięcia na wzburzone fale!