Trojaczki

O serialu:

Trójka dzieci w tym samym wieku w domu to trzy razy więcej zabawy, trzy razy więcej psikusów i trzy razy więcej miłości. Dzięki serialowi mali widzowie przekonają się, że rodzeństwo to fajna sprawa i najlepsze przygody przeżywa się wspólnie – napotkana żaba zmienia się w księcia z bajki, a zaginiony miś to początek zabawy w detektywa.

Postacie z serialu

Chłopiec

Jest początkującym artystą. Uwielbia marzyć, całe dnie spędza czytając, rysując i pisząc opowiadania. Ma nieograniczoną wyobraźnię. Zna wszystkie bajki i wspaniale je opowiada. Uczy się gry na skrzypcach. Daje koncerty swoim misiom.

Chłopiec

Jest bardzo odważny. Niczego się nie boi. Wszędzie się wspina, skacze i biega. Jest mistrzem psot i żartów. Najpierw działa, potem myśli. Jego hobby to rękodzieło. Uważa, że jest bardzo utalentowany, ale jego projekty zawsze kończą się katastrofą.

Dziewczynka

Świetna w szkole, zawsze dostaje to, co chce. Lubi robić psikusy i często podsuwa swoim braciom zabawne pomysły do realizacji. Kiedy dorośnie chce hodować buldogi oraz zostać weterynarzem lub chirurgiem.

Toto

Toto to mały buldog francuski. Ma zabawny chód, zadarty nos, okrągłe czoło i trochę pulchne ciałko…Często chrapie, nawet gdy nie śpi oraz pierdzi, co ogromnie bawi dzieci i wprawia Mamusię w zakłopotanie.