Whee Wheels: Ekipa na kółkach

O serialu:

Stworzony z myślą o starszych przedszkolakach inspirujący serial animowany poświęcony edukacji w zakresie bezpieczeństwa. Kapitan Ray i jego zespół wozów strażackich pomagają w misjach ratunkowych.

Postacie z serialu

Ray

Ray jest opanowanym i zdecydowanym przywódcą. Prowadzi swoją załogę z pewnością i zaangażowaniem.

Ambi

Ambi ma złote serce i zawsze pomaga swoim przyjaciołom. Ma zawsze przy sobie środki pierwszej pomocy i urządzenia medyczne do leczenia rannych i chorych.

Błysk

Błysk to urodzony intelektualista. Ma on najszerszy punk widzenia na daną sytuację ze wszystkich członków załogi i zawsze potrafi im pomóc. Oświetla drogę przed członkami załogi i wykorzystuje swój laser, aby powiększać i zmniejszać przedmioty, gdy jest to potrzebne.

Orzeszek

Orzeszek to dziewczyna o wielkim sercu, która często płacze, ale potrafi być równie odważna, jak wszyscy członkowie załogi. Orzeszek lubi rzeczy kobiece i piękne.

Heliks

Heliks uwielbia plotkować i można dowiedzieć się od niego dużo rzeczy. Jego zadaniem jest patrolowanie okolic w celu zapobiegania ewentualnym wypadkom.

Pompka

Pompka to wóz pełen pasji i zaangażowania. Ilekroć włączy się alarm, to on pierwszy rusza na ratunek. Jego praca polega na gaszeniu pożarów wodą. Jego tajemnicą jest to, że boi się ciemności i czworonożnych zwierząt.

{"question":"Jak nazywa si\u0119 przyw\u00f3dca dru\u017cyny?","answers":["Heliks","Orzeszek","Ray","Ambi"],"correctAnswer":2}